Het Kenzi Menara Palace is een luxe 5-sterren accommodatie gelegen in een 5 hectare groot park met tropische tuinen, fonteinen en citroen- en palmbomen. Het in Arabische stijl opgetrokken resort ligt net buiten de oude stadsmuren van Marrakech op zo’n 3 km van het beroemde Jamaa El Fna plein. Op het resort vindt u onder meer diverse restaurants, een zwembad en een wellnesscenter met binnenzwembad, sauna en stoombad. De klassiek ingerichte en ruime kamers (55 m²) zijn o.a. voorzien van airconditioning, safe, minibar, koffie- & thee faciliteiten, gratis Wifi en een balkon. U verblijft in deze accommodatie op basis van All Inclusive verzorging.
U kunt tijdens uw verblijf kiezen uit maar liefst 10 golfbanen, waaronder Golf d’Amelkis een gevarieerde baan met geonduleerde fairways en greens, palmbomen, vele bunkers en, zoals op veel banen in deze regio, fraaie uitzichten op de besneeuwde toppen van het Atlasgebergte.
Faciliteiten: restaurants – buitenzwembad met zonneterras – tropische tuinen – Wellness met binnenzwembad, sauna en stoombad – gratis Wifi – shuttle service Marrakech (op basis van beschikbaarheid) – fitness – tennis
Plaats: Marrakech, 5 km van de luchthaven van Marrakech