Geen massale drukte maar een kleinschalig hotel met een prima service en goede keuken. U verblijft in stijlvolle kamers en geniet van de rust en de fijne service. Een heerlijk restaurant, een uitdagende 18-holesbaan en een riant Spa & Wellness center completeren dit veelzijdige resort.
Alle kamers zijn bijzonder smaakvol gedecoreerd, verspreid over lage gebouwen en voorzien van o.a. flatscreen tv, airconditioning en minibar. U heeft tijdens het verblijf de keuze uit diverse restaurants en een sfeervolle bar.
De 18-holes van de Fairplay Golf Club lopen lichtglooiend door een weids Andalusisch landschap. Een uitdagende baan, op het oog niet al te moeilijk, maar door de strategisch geplaatste hindernissen en 7 meren is de nodige precisie vereist. De redelijk vlakke baan beschikt over grote, soms glooiende greens. Tijdens het spel kunt u op vele plaatsen genieten van prachtige vergezichten. Een zeer populaire en werkelijk unieke golfbestemming waar veel golfers nog hetzelfde jaar een tweede bezoek aan brengen.
Faciliteiten: restaurant – “Lobby & Booggie bar” – Spa & Wellness center (tegen betaling) met o.a. jacuzzi, sauna, hammam, diverse schoonheidsbehandelingen - fitness - tennisbanen.
Plaats: Benalup-Casas Viejas, 55 km van Jerez de la Frontera